Rezultati natječaja za radna mjesta
Autor: Ivan Lutz, 12. 1. 2016.

Prema natječaju objavljenom 14. prosinca 2015., na mrežnim stranicama Srednje škole Matije Antuna Reljkovića Slavonski Brod i mrežnim stranicama HZZ-a, uz suglasnost Školskog odbora izabrani su slijedeći kandidati/ kandidatkinje za radna mjesta:

Nastavnik/ca HRVATSKOG JEZIKA, 15 sati nastave tjedno i pripadajuću količinu ukupnog radnog vremena, na neodređeno vrijeme.

IVANA BUCONJIĆ, PROF. HRVATSKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI I FONETIKE

Nastavnik/ca POVIJESTI, 2 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

MARIJA MALINAR, MAG. ED. POVIJESTI

Nastavnik/ca ENGLESKOG JEZIKA, puno radno vrijeme, neodređeno

MELITA BILANDŽIĆ KOVAČEVIĆ, PROF. PEDAGOGIJE I PROF. ENGLESKOG JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI

Nastavnik/ca RAČUNALSTVA, 11 sati nastave tjedno, i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, neodređeno

STJEPAN LATIĆ, MAG.ING.ELEKTORETHNIKE, smjer komunikacije i informatika

Nastavnik/ca TJELESNE I ZDRAVSTVENE KULTURE, 18 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

NIJE IZABRAN KANDIDAT JER NATJEČAJ NIJE USKLAĐEN SA SUGLASNOŠĆU MZOS-a

NATJEČAJ ĆE SE PONOVITI U ROKU 48 sati od ove objave.

Nastavnik/ca MATEMATIKE, 10  sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na neodređeno vrijeme.

MARIJA ŠTIVIĆ, MAG.ED.MATEMATIKE I INFORMATIKE

Nastavnik/ca FIZIKE, 19 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

BERISLAV JANKOVIĆ, MAG. ING. STROJARSTVA

Nastavnik/ca ELEKTROTEHNIKE, 2 sata nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

STJEPAN LATIĆ, MAG. ING. ELEKTROTEHNIKE

Nastavnik/ca GEODETSKIH STRUČNIH PREDMETA, puno radno vrijeme, na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

ALEN JUNAŠEVIĆ, MAG.ING. GEODEZIJE I GEOINFORMATIKE

Nastavnik/ca GEODETSKIH STRUČNIH PREDMETA, 11  sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme  do 31. kolovoza 2016.

ANTONIJA MARTINOVIĆ, MAG. ING.GEODEZIJE I GEOINFORAMTIKE

Nastavnik/ca POLJOPRIVREDNIH STRUČNIH PREDMETA, smjer voćar – vinogradar - vinar, 12 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na određeno vrijeme do 31. kolovoza 2016.

DRAŽEN KAJMIĆ, ing. poljoprivrede

Suradnik/ca U PRAKTIČNOJ NASTAVI S UČENICIMA U ZANIMANJIMA IZ PODRUČJA POLJOPRIVREDE, 14 sati nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na  određeno   vrijeme do 31. kolovoza 2016. – 2 izvršitelja.

BRUNO ZEČEVIĆ, CVJEĆAR

MATIJA PANDURIĆ, POLJOPRIVREDNI TEHNIČAR - OPĆI

Nastavnik/ca ŠUMARSKIH STRUČNIH PREDMETA, 11 sati nastave tjedno  i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na neodređeno.

IRENA ČIPRAKOVIĆ, DIPL.ING. ŠUMARSTVA

Nastavnik/ca ŠUMARSKIH STRUČNIH PREDMETA, 10  sat nastave tjedno i pripadajuća količina ukupnog radnog vremena, na neodređeno.

TOMISLAV PETRIĆ, MAG.ING. ŠUMARSTVA

Svi kandidati koji nisu izabrani mogu podići svoje dokumente u tajništvu Škole  u roku od 15 dana od dana objave rezultata natječaja, svaki dan u vremenu od 8 – 14,00 sati